Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Szczotki z włosia dzika, ręcznie malowane – od Brushes with Love

Szczotki do włosów ze szczeciny dzika używam od 2018 roku – kiedy to zakupiłam moją pierwszą szczotkę na Targach „Rzemieślnicza strona Wisły”. Pani doradziła mi który model szczotki będzie dobry do moich włosów. Szczotką z dzika zarówno ja jak i mąż o długich włosach – jesteśmy oczarowani. Włosie jest twarde, ostre, trzeba uważać na skórę głowy – ale jak to rozczesuje i wygładza włosy! Radzi sobie nawet na mokro i to lepiej od zwykłej plastikowej szczotki z marketu bo nie ciągnie włosów. Przy rozczesywaniu włosów trochę dłużej to trwa  ale za to nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Bardzo fajna szczotka. Moje pierwsze wrażenie to – “wow, mam włosy gładkie i wyczesane jak z reklamy szamponu;)”

brushes with love opinia szczotki

Moje dzieci podrosły, a mąż zniszczył swoją poprzednią szczotkę – chyba mył ją pod wodą, a to było za dużo jak na szczotkę z drewna:P W każdym razie pod Choinkę zakupiłam moim milusińskim 3 szczotki z włosia dzika. Szczotki przyszły ładnie zapakowane, każda w osobnym kartoniku oraz materiałowym woreczku. Do każdej szczotki dołączony został taki mały grzebyczek – do czyszczenia szczotek. Muszę powiedzieć że te grzebyczki są świetne, czegoś takiego mi brakowało przy poprzedniej szczotce. Dzięki temu grzebykowi zakończonemu małymi haczykami czyszczenie szczotki jest błyskawiczne i łatwe. Wystarczy przesunąć nim kilka razy po szczotce i zbiera z niej wszystkie włosy.

Szczotki można kupić z rączką lub bez oraz w co najmniej 3 rozmiarach. Dla dzieci zakupiłam cieńsze 6-rzędowe szczotki, dla męża zaś szczotkę 8-rzędową – na stronie Brushes with Love ta szczotka jest oznaczona jako „damskie średnie”. Są jeszcze szczotki „damskie duże” – ale one są chyba dla osób o bardzo długich i gęstych włosach. Na stronie Brushes with Love jest niewiele modeli, więcej zdjęć można obejrzeć na ich facebooku.

szczotki z włosia dzika od brushes with love

Szczotkę można kupić gotową, z daną, ręcznie malowaną grafiką, lub poprosić o grafikę na zamówienie. Ja poprosiłam o szczotkę z biedronkami dla starszej córki oraz szczotkę z „małą białą rybką” (jest taka książka), którą lubi moja młodsza córka. Dla męża poprosiłam o leśny widok w męskim wydaniu, na czarnym tle – bo mąż uwielbia czarny kolor. Wszyscy obdarowani byli zadowoleni. Szczotki po malowaniu zostały pokryte warstwą ochronnego bezbarwnego lakieru, aby malunki były trwałe. Od grudnia 2020 szczotki są używane, nic się z nimi nie dzieje, grafiki się nie przecierają, wszystko jest w porządku, w związku z czym szczotki od Brushes with Love wam polecam.

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply