Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Świnka Peppa – seria książeczek dla najmłodszych

Książeczki z serii Świnka Peppa przeznaczone są dla najmłodszych dzieci w wieku przed-przedszkolnym i młodszych przedszkolaków (do ok. 5 lat). Głównymi bohaterami serii są świnka Peppa, jej brat George oraz ich rodzice: mama świnka i tata świnka. Książeczki są w twardych oprawach, z ładnymi obrazkami zajmującymi całe strony. Historyjki są krótkie – seria książek w mniejszym formacie, z płytami DVD, zawierają pojedyncze historyjki, zaś książki w większym formacie zawierają 2 historie.

świnka peppa seria książek dla przedszkolaka
  • Zamek Wichrów – to pojedyncza historia. Razem z książką dostajemy płytę DVD z kreskówkami (10 odcinków, w tym i ten z książki).
  • „Zimowe opowieści Peppy” – znajdziemy tutaj 2 historie: „Z górki na pazurki” oraz „Świąteczne życzenie”
  • „Wakacyjne opowieści” – zawierają 2 historie: „Na jeziorze” i „Skarb piratów”
  • „Pierwszy dzień zimy” – znajdziemy tutaj 2 historie: „Mroźny poranek” i „Świąteczne przedstawienie”

Przedstawione w książce historie są takie same jak kreskówki, które obejrzeć można w telewizji czy w internecie. Jeśli dziecko jest fanem świnki Peppy to będzie znało te opowieści – pytanie czy to dobrze czy źle:P Albo będzie nudno-bo zna historię, albo będzie się cieszyć że może poczytać na dobranoc to samo co widziało na tablecie/w telewizji.

książki dla najmłodszych seria Świnka Peppa

Książeczki dla dzieci kupuję w księgarniach internetowych, często korzystam z TEGO sklepu – jest duży asortyment i w większości przypadków dobre / najlepsze ceny.

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply