Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Misia Marysia – seria książeczek dla najmłodszych

Misia Marysia – to seria książeczek dla najmłodszych – dzieci w wieku wczesnoprzedszkolnym i młodszych. Bohaterką tej serii jest mała koala o imieniu Marysia. Książek w tej serii jest bardzo dużo do wyboru. Każda z książek porusza wybrany “tytułowy” temat np. “urządzanie urodzin”, “urodziny mamusi”, “w restauracji”, “na basenie” , “w ogrodzie” itp. Książeczki są napisane prostym językiem, z dużą ilością ilustracji. Na każdej stronie są miniaturki kilku przedmiotów o których jest mowa w tekście. Książeczek jest dużo do wyboru (różne tematy) i są dość tanie – ok. 6zł za sztukę.

Ta seria książeczek jest podobna do serii Kicia Kocia – moim zdaniem Kicia Kocia jest lepsza, fajniej napisana i z ciekawostkami. W „Marysi” jest trochę więcej tekstu i nie jest on tak prosty i konkretny jak w Kici Koci.  

książeczki dla najmłodszych dzieci misia marysia seria

Podobnie jak seria z Kicią Kocią, książeczki posłużą dzieciom od 1 do ok. 5 roku życia. Moja 4 letnia córka nadal chętnie wybiera zarówno Kicię Kocię jak i te książeczki – do czytania na dobranoc, natomiast starsza, sześciolatka uważa je już za książeczki dla maluszków i woli inne tytuły;)

seria misia marysia dla małych dzieci

Książeczki dla dzieci kupuję w księgarniach internetowych, często korzystam z TEGO sklepu – jest duży asortyment i w większości przypadków dobre / najlepsze ceny.

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply