Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Kicia Kocia – seria książeczek dla najmłodszych – dzieci je uwielbiają

Kicia Kocia – to seria książeczek dla najmłodszych w których główną bohaterką jest kotek o imieniu Kicia Kocia.  Dzieci w wieku wczesnoprzedszkolnym i młodsze uwielbiają te cienkie książeczki z ładnymi obrazkami. Książek w tej serii jest bardzo dużo – mam ich sporo i to nie są wszystkie;) Każda z książek porusza wybrany “tytułowy” temat np. “gotowanie”, “majsterkowanie”, “na plaży”, “na basenie” , “poznanie strażaka” itp. Książeczki są napisane prostym językiem, są ciekawe, z dużą ilością ilustracji, często objaśniających różne rzeczy. Książeczek jest dużo do wyboru (różne tematy) i są bardzo tanie – ok. 4zł za sztukę, choć trzeba przyznać jeśli kupuje się po kilka / kilkanaście to cena szybko rośnie;)

kicia kocia czyli krótkie książeczki uwielbiane przez dzieci

Książeczki posłużą dzieciom od 1 do ok. 5 roku życia. Moja 4 letnia córka nadal chętnie wybiera te książeczki do czytania na dobranoc, natomiast starsza, sześciolatka uważa je już za książeczki dla maluszków i woli inne tytuły;)

kicia kocia krótkie książeczki dla najmłodszych dzieci

Książeczki dla dzieci kupuję w księgarniach internetowych, często korzystam z TEGO sklepu – jest duży asortyment i w większości przypadków dobre / najlepsze ceny.

seria książeczek dla małych dzieci kicia kocia

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply