Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Drewniane pudełka ręcznie malowane

Drewniane pudełka ręcznie malowane są ponadczasowym, pięknym oraz funkcjonalnym pomysłem na podarek dla młodszych i starszych. Z doświadczenia wiem że pudełek na drobiazgi nigdy za wiele;) Szukałam dla dzieci niewielkich drewnianych szkatułek z malowaną radosną grafiką i tak oto znalazłam Anamarko. Pudełka są starannie wykonane, grafiki bardzo ładne i pomysłowe.

drewniane pudełka ręcznie malowane

Pudełka dotarły do mnie w paczce – normalnym kartonowym pudle, dodatkowo zaś każde z pudełek opakowane zostało jak na prezent w stylu eko: zawinięte w szary papier pakowy, przewiązane ozdobną taśmą i sznurkiem na kokardkę. Nie zabrakło również podziękowań, za kupno produktu, od Twórcy. 

piękne kolorowe pudełka ręcznie malowane od anamarko

Pudełka, jak również inne ozdoby z drewna, przyborniki, obrazy, ramki, magnesy, czy też torby materiałowe z grafikami, zakupić można na profilu Anamarko. Istnieje możliwość wykonania pudełka czy innej rzeczy na zamówienie, z własnym pomysłem na grafikę. Myślę że jest to pomysł na oryginalny i spersonalizowany prezent.

ręcznie malowane kolorowe pudełka na skarby

Ja zakupiłam dwa pudełka o wymiarach podanych przez Twórcę: 14x20cm. Rzeczywisty rozmiar zewnętrzny pudełka jakie dostałam to 20,5×15,5x6cm (dł./szer./głęb.). Wewnętrzny rozmiar to 18,5×13,5x5cm.

kolorowe pudełka od anamarko

Dodaj komentarz