Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Małe głośniki bezprzewodowe: Forever – Sweet Animal

Bezprzewodowe głośniki Forever Sweet Animal wypatrzyłam już z rok temu, gdy szukałam prezentu pod choinkę dla brata. Podarowałam mu brązowy głośnik – renifer (Deer lub Deer Frosty). Widziałam że był on też kiedyś w limitowanej edycji w kolorze niebieskim, ale chyba już nie jest dostępny. Mojemu bratu głośnik bardzo się spodobał, opowiadał o nim mojej mamie (która nie wiedziała że to ja go bratu kupiłam) – mama stwierdziła że to świetny pomysł na prezent dla wnuczków – czyli moich córek w wieku 4,5 i 6 lat. Takim oto sposobem mogę wam pokazać aż 3 zwierzątka z serii głośników Sweet Animal.

głośniki forever sweet animal recenzja

W serii głośników Forever jest jeszcze czwarte zwierzątko, którego nie mam – jest to czerwona świnka. Głośniki są niewielkich rozmiarów, ale mają dobre brzmienie;) W pudełku znajdziemy głośnik i kabel do ładowania. Ma on złącza USB (USB typ A – czyli zwykłe, duże, prostokątne) i microUSB (micro USB-typ B, takie jak w większości telefonów komórkowych). Aby głośnik naładować złącze micro-B podłącza się do głośnika, zaś zwykłe USB np. do komputera, lub gniazdka – ale UWAGA – jeśli mamy przejściówkę USB-gniazdko! bo w pudełku jej nie znajdziemy. Na szczęście w domu zapewne mamy tego typu przejściówkę, choćby od telefonu.

parowanie głośników forever sweet animal

Głośniki można podłączyć do każdego sprzętu, które ma bluetooth – zazwyczaj będzie to więc tablet czy komórka. Na urządzeniu z którego chcemy „puścić muzykę” musimy mieć włączony bluetooth. Z listy wybieramy głośnik który ma grać (jeśli mamy ich kilka). Na początku wszystkie głośniki mają tą samą nazwę – można ją jednak zmienić aby wiedzieć który głośnik jest który.

Jest możliwość sparowania dwóch głośników w stereo – aby to zrobić należy (przy wyłączonym bluetoothie!) włączyć oba głośniki (przytrzymać przycisk na spodzie aż dioda zacznie migać), na jednym z nich  przycisnąć szybko przycisk dwa razy – jeśli parowanie się powiedzie usłyszymy sygnał i na jednym głośniku (na którym wciskaliśmy 2 razy przycisk) dioda przestanie migać – będzie się palić cały czas. Teraz włączamy bluetooth na tablecie/komórce i wybieramy z listy jeden z głośników – teraz oba będą grały razem. Nie mogą być one jednak zbyt daleko od siebie nawzajem jak i od tabletu/telefonu z którego puszczamy muzykę.

małe przenośne głośniki zwierzątka dla dzieci

Głośniki bezprzewodowo działają kilka godzin – zależy od ustawionego poziomu głośności, ale raczej prędzej rozładuje Ci się komórka czy tablet niż taki głośnik. Jest możliwość korzystania z głośnika „na kablu” wtedy głośnik się nie rozładowuje – tylko że musi wtedy leżeć bo podłączenie ma na spodzie.

Głośniki świetnie się sprawdzą zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Można puszczać z nich muzykę/radio w domu czy w plenerze. Wieczorem można puszczać przez nie dzieciom bajkę do słuchania, audiobooki…

Zobacz TUTAJ jakie są rodzaje (zwierzątka) dostępnych głośników Forever z serii „Sweet Animal”.

głośniki zwierzątka forever bluetooth

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply