Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Krokodyl Maks – czyli książka o tym dlaczego nie warto jeść tylko czekolady

“Krokodyl Maks na czekoladowej wyspie” oraz część druga “Krokodyl Maks i urodzinowa zagadka” to dwie świetne książeczki dla młodszych dzieci. Ładnie wydane, w sztywnej okładce i bardzo pouczające! Bohaterem obu książek jest sympatyczny krokodyl Maks.

Krokodyl Maks dlaczego nie warto jeść tylko czekolady

“Krokodyl Maks na czekoladowej wyspie” – to świetna książka, którą warto czytać małym wielbicielom czekolady i innych słodyczy. Książka opowiada o krokodylu o imieniu Maks, który nie słuchał mamy i jadł tylko czekoladę. Wujek Maksa zabrał go więc na czekoladową wyspę na której krokodyl mógł jeść tylko czekoladę, kąpał się w niej, mył nią zęby…co oczywiście źle się skończyło, krokodyl miał już dość czekolady. Z chęcią przyjął zaproszenie do tęczowej krainy pełnej kolorowych, zdrowych owoców i warzyw gdzie objadał się kolorowymi pysznościami. Dzięki nowej, zdrowej diecie był silny, zdrowy, urósł i mógł się bawić w to co wcześniej było dla niego nie dostępne;) Bardzo fajna książeczka z morałem.

Krokodyl Maks druga część z nauką liczenia

“Krokodyl Maks i urodzinowa zagadka” to kolejna książka z krokodylem w roli głównej. Krokodyl Maks wraz z siostrą szukają zagubionych świeczek. Podczas lektury dziecko może zapoznawać się z cyferkami i “pomagać” krokodylowi w liczeniu. Ta książeczka też jest fajna, zachęca do liczenia.

seria krokodyl Maks książeczki dla dzieci z morałem

Książeczki dla dzieci kupuję w księgarniach internetowych, często korzystam z TEGO sklepu – jest duży asortyment i w większości przypadków dobre / najlepsze ceny.

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply