Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Opaska Infoband dla dziecka

W zeszłym roku byliśmy z dzieciakami nad morzem. Dawno tam nie byłam…i jak tak rozmyślałam jak będzie wyglądał nasz urlop, dotarło do mnie, że przecież tym razem jedziemy w środku wakacji, w pełni sezonu, a na dodatek nad morze, gdzie na plażach są tłumy ludzi. Moją pierwszą myślą było wtedy – będzie ciężko, ani na sekundę nie będzie można spuścić dzieci z oka. W takim tłumie ludzi wystarczy jednak kilka sekund nieuwagi aby rodzice zajęci jednym dzieckiem przegapili oddalenie się drugiej pociechy.

Co zatem zrobić gdy stanie się najgorsze i dziecko zginie w tłumie ludzi? Przecież nawet jak ktoś się nim zainteresuje i zechce odprowadzić do rodziców to nas nie znajdzie…i tu właśnie pojawiło się moje niezbędne akcesorium na ten wyjazd – opaska Infoband z wpisanymi numerami telefonów do rodziców. Wygląda toto jak widać na poniższym zdjęciu.

opaska niezgubka Infoband dla dziecka

Opaska jest z dość miłego w dotyku, elastycznego, cienkiego paska silikonu w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Opaski są oczywiście wodoodporne, a na wypadek gdyby numery telefonów jednak po jakimś czasie się ścierały, to wzięłam po dwie opaski dla obu córek. Na opasce najlepiej jest wpisać dwa numery telefonów i tylko tyle. Nie ma potrzeby podawania jakichkolwiek imion, aby dziecko (tu mowa akurat o starszych dzieciach) nie nabrało zbyt dużo zaufania do spotkanej osoby. 

opaska informacyjna z numerem telefonu rodzica
opaska Infoband na wypadek zgubienia się dziecka

Powyżej widać jak wygląda taka opaska na rączce dość szczupłej trzylatki. Dzieci chętnie zakładają te kolorowe opaski.

Koniec końców okazało się że akurat w tym miejscu nad morzem gdzie się zatrzymaliśmy, wcale nie było dużo ludzi na plaży więc po 2 dniach dzieci przestały nosić te opaski;)

W tym roku, w związku z ograniczeniami w podróżach zagranicznych, dużo więcej osób niż zwykle zdecydowało się na wakacje w kraju. Może zatem przyda się wam taka opaska dla małych dzieci?

Jeśli podoba Ci się mój blog – możesz postawić mi wirtualną kawę;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Reply